Güler Yatirim Holding A.S.

Güler Yatırım Holding A.Ş.
Atsyo Yatırım Ortaklığı
 
 Pay Sahipleriyle Iliskiler Birimi


      Pay Sahiplerinin Bilgi Edinme Haklarinin Kullanimi

   Güler Yatirim Holding A.S., pay sahipleri arasinda bilgi alma ve inceleme hakkinin kullaniminda, ayrim yapilmamaktadir. Sözlü ve bilgisayar ortaminda gelen bilgi taleplerine iliskin istenilen bilgiler dogru olarak kendilerine aktarilmaktadir. Bunun disinda Sirketle ilgili önemli bilgiler özel durum açiklamasi olarak ayni gün içerisinde en seri haberlesme yolu ile duyurulmaktadir.

   Kamuyu Aydinlatma Platformu

   Güler Yatirim Holding A.S., Sermaye Piyasasi Kurulu'nun 'Bilgi, Belge ve Açiklamalarin Elektronik Ortamda Imzalanarak KAP'a Gönderilmesine Iliskin Esaslar Hakkinda Teblig'i kapsaminda, kamuya açiklanacak her türlü bilgi ve belgeyi Kamuyu Aydinlatma Platformu'na göndermektedir. Istanbul Menkul Kiymetler Borsasi KAP Isletim Müdürlügü tarafindan yürütülmekte olan Platform, 7/24 esasina göre çalismaktadir. www.kap.gov.tr adresinden hizmet veren platform en son bilgileri iletmenin yani sira geçmise yönelik bir arsiv niteligi de tasimaktadir.

   Pay Sahipleri ile iliskiler Bölümü Sorumlusu

   Sirketimizde pay sahipleri ile iliskiler, Sirketimiz Finans Direktörü Sn. Özcan CAN tarafindan yürütülmektedir. Kendisine T: +90 212 290 25 90 numarali telefondan veya yatirimciiliskileri@gulerholding.com.tr mail adresinden ulasilabilir. Pay sahipligi haklarinin kullanilmasinda mevzuata, esas sözlesmeye ve diger sirket içi düzenlemelere uyulmakta ve bu haklarin kullanilmasini saglayacak her türlü önlem alinmaktadir.

   Özel Durum Açiklamalari

   Kamuya yaptigimiz açiklamalarda Sermaye Piyasasi Mevzuatina, SPK ve Borsa düzenlemelerine ve ilkelerine uyulmaktadir. Özel durum açiklamalari, ivedilikle Kamuyu Aydinlatma Platformu’na iletilmektedir.

   Içeriden Ögrenebilecek Durumda Olan Kisilerin Kamuya Duyurulmasi

   Içeriden ögrenebilecek durumda olan kisilerin listesi kamuya duyurulmus olup, ticari sir niteligindeki bilgilere ulasabilecek kisilerin ad ve soyadlari ile görevleri asagida verilmektedir.

   Adi Soyadi Ünvani

Murat GÜLER             :   YÖNETIM KURULU BASKANI

Ayse Elçi TERZI          :   YÖNETIM KURULU ÜYESI ve GENEL MÜDÜR

Özcan CAN                :   MUHASEBE MÜDÜRÜ

  

 


 Copyright © 2013 GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş  Tüm Hakları Saklıdır.

Beybi GİZ Plaza Meydan Sk. No:1 K:2 D:5-6 Maslak / İstanbul  T: +90 212 290 25 90 F:+90 212 290 25 96 E-Mail:info@gulerholding.com.tr